w związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami oraz kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, została podjęta decyzja o odwołaniu festynu „W zdrowym ciele zdrowy duch”, który miał odbyć się 27 czerwca 2026 roku (sobota).
Bezpieczeństwo i komfort uczestników są priorytetem, dlatego w obecnych warunkach pogodowych organizacja wydarzenia nie byłaby wskazana.
Dziękujemy za zainteresowanie festynem oraz za Państwa wyrozumiałość. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem wydarzenia.
Informacje dotyczące ewentualnego nowego terminu festynu zostaną przekazane w odrębnym komunikacie.
Wójt Gminy
Mariusz Szyszkiewicz
OGŁOSZENIE
Wójt Gminy Godziesze Wielkie informuje, iż w dniu 27 czerwca 2026 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Saczynie będzie nieczynny.
z up. WÓJTA GMINY
Tomasz Przybył
Z-CA WÓJTA GMINY
Copyright Godziesze Wielkie © 2021. Wykonanie: JTC Software